Skończyłam Jowisza 2!

IMG_20210308_062119

zdjęcia: MM

 

 

A taki oto  widok przywitał mnie  o godzinie 6.30, gdy wstałam od komputera, by udać się na spoczynek.  Słońce wschodziło, w ogrodzie znów był świeży śnieg, a grudnik nagrodził mnie za trudy niespodziewanym i całkiem nie o czasie zakwitnięciem!

Ładnie z jego strony!

A więc oznajmiam, że tekst „Na Jowisza 2” skończony, jeszcze raz go czytamy razem, córka Emilia i ja,  poprawiamy, co będzie trzeba, po czym zaraz go wysyłamy do wydawcy. Do 15 maja ja mam termin oddania rysunków i malunków, zaś Emilia – zdjęć i skanów. Nadal mamy więc pełne ręce roboty, ale już w spokojniejszym tempie, no i można ją sobie rozłożyć na raty.

Będą niespodzianki!!! Zobaczycie!

Już się cieszę na Wasze miny i reakcje!

Naprawdę, bardzo miło się pisze dla Was, kiedy się wie, że docenicie każdy drobiazg i  każdą niespodziankę! Dziękuję za to!

Książka ukaże się na jesieni tego roku, a więc już całkiem niedługo.

 

 

IMG_20210108_114738

 

Tymczasem życie przynosi nam inne przyjemności: oto już w kwietniu Akapit Press wyda książkę naszej KC Bożenki, czyli Bożeny Zwierzyńskiej, zawierającą jeżycjadowe rozrywki umysłowe, których część prezentowana była na znanej Wam stronie  Biblioteki Pedagogicznej w Bytomiu. Bożenka, zachęcona ich wielkim powodzeniem, wymyśliła jeszcze wiele nowych i pasjonujących krzyżówek, łamigłówek wszelkiego rodzaju oraz ciekawych quizów i konkursów – także z myślą o nauczycielach i bibliotekarzach.

Bożenko, dziękuję za ten trud! A Wam, Kochane Czytelniczki i Drodzy Czytelnicy, życzę wspaniałej zabawy!

Książka tak oto wygląda (tak, na okładce jest Elka, a jakże!):

 

1x99906725810-1

 

Och, a co ja widzę! Ile wpisów mamy w Księdze Gości! A ile nowych osób przybyło!

To ja po prostu przywitam wszystkich zbiorowo: – Cześć i czołem, kochani! Dziękuję  za wszystkie miłe słowa!

I, jeśli pozwolicie, odpowiem na zadane przez Was pytania następnym razem, jak już odsapnę!

Ściskam Was serdecznie –

Wasza

MM