Na Jowisza!

 

Na Jowisza! Uzupełniam Jeżycjadę

GRATKA DLA WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW BOREJKÓW I JEŻYCJADY !

W tej międzypokoleniowej książce znajdziecie wszystko, czego jeszcze nie wiecie o Jeżycjadzie, a co zawsze chcieliście wiedzieć.

Sprawdźcie, jak wyglądał Ignacy Borejko w wieku chłopięcym i skąd się wziął serwis Nowakowskich, obejrzyjcie jedyną zachowaną fotografię  Pieska Genowefy Bombke i zachwyćcie się detalami jeżyckiej architektury.

Na Jowisza! Uzupełniam Jeżycjadę to ponad 130 alfabetycznie ułożonych haseł, kolorowe zdjęcia, nigdy dotąd niepublikowane ilustracje, ciekawostki, anegdoty, cytaty i powiedzonka.

 

Na Jowisza! 2 – Nadal uzupełniam Jeżycjadę

Całkiem nowa gratka dla miłośników JEŻYCJADY! 

Prawie 100 alfabetycznie ułożonych haseł, listy, skarby i pamiątki, archiwalne i kolorowe zdjęcia, a także wyjątkowe ilustracje!

Obejrzyjcie namalowane specjalnie dla Was portrety dorosłej Genowefy Bombke i jej córek, a także podobizny czterech sióstr Borejko w wieku dojrzałym, Sławka Lewandowskiego i stryjaszka Józefa!
.
Poznajcie rodzinę mitycznej Kopiec Arlety!
.
Przeczytajcie śmieszne, ciekawe, a nawet romantyczne anegdoty związane z powstawaniem Jeżycjady i zarazem – z prywatnym życiem jej autorki!
.
Na Jowisza! 2 – Nadal uzupełniam Jeżycjadę to kontynuacja bestsellerowego kompendium wiedzy o Borejkach, ich krewnych i znajomych, a także o okolicach, w których toczy się akcja 22 powieści cyklu. 
.
NOWE UCHYLANIE RĄBKÓW I NOWE TAJEMNICE! DUŻO MIŁYCH NIESPODZIANEK!

 

 

 

 

Małgorzata Musierowicz, Emilia Kiereś, Na Jowisza! Uzupełniam Jeżycjadę – książkę kupisz TUTAJ.

Małgorzata Musierowicz, Emilia Kiereś, Na Jowisza! 2 – Nadal uzupełniam Jeżycjadę – książkę kupisz TUTAJ (premiera 13.10.2021).

 

Oficjalna strona Małgorzaty Musierowicz

Oficjalna strona Emilii Kiereś